Şirket Profili

Aile kültüründen aldıkları üstün değerler ile; İHSAN ÜSTÜNDAĞ ve GÜLŞAH TEKDEN ÜSTÜNDAĞ tarafından 2011 yılında kurulan EYVAN HOLDİNG, Türkiye ve yurtdışında ana yüklenici, işletmeci ve yatırımcı olarak hizmet vermektedir. İnşaat, gayrimenkul geliştirme, sağlık, eğitim, bilişim ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren holding, uyguladığı yenilikçi iş yapma tarzı, ileri teknolojisi ve yüksek hızı ile kendini ifade ettiği her sektörde farklı bir konum elde etmiştir.

EYVAN HOLDİNG, deneyim, birikim ve iş anlayışı kurucularının yönetiminde yürütülen kurumsallaşma çalışmaları ile holding geneline aktarmış ve aktarmaya devam etmektedir. Bu sayede koşulsuz müşteri memnuniyeti, doğruluk, adalet, güven ve kalitede süreklilik ilkeleri tüm şirket çalışanlarının rehberi olmuş ve holding kültürü bu değerlerle oluşturulmuştur.

EYVAN HOLDİNG kısa zamanda çok özel projelere imza atmıştır. 2011 yılında Denizli’de 15.000 m², İstanbul’da 10.000 m² kapalı alana sahip tam teşekküllü 2 özel hastane binası, yine 2011 yılında İstanbul Küçükyalı’ da 10.000 m², 2013 yılında Kayseri Talas’ da 12.000 m² kapalı alana sahip son teknolojiyle donatılmış 2 özel eğitim binasını proje dizaynından teknik ve genel tefrişatı dahil anahtar teslim olarak hayata geçirmiştir.

Gayrimenkul geliştirme faaliyetlerini MİSTA GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş. adı altında sürdüren holding, İstanbul’da kentsel dönüşüm kapsamında çok özel projelere imza atarak, MİSTA A.Ş. markasını oluşturmuştur.

EYVAN HOLDİNG; Yurt içinde ve yurt dışında hastane, okul, otel ve konut olmak üzere nitelikli yapıların projelendirilmesi ve planlanması ilgili çok yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Türk Ticaret sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan EYVAN HOLDİNG, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

EYVAN HOLDİNG aşağıda belirtilen ana stratejiler çerçevesinde şekillenmiştir. 


* Kurum Değerini Artırmak

* Müşteri Memnuniyetini Artırmak

* Yeni Ürün ve Üretim Teknolojileri Geliştirmek ve Uygulamak

* Çalışanların Bağlılığını ve Motivasyonunu Artırmak

* Kaynakları Etkin Kullanmak

Devam eden projelerimiz arasında bulunan Mista | Bosphorus projemizi tanımak için online kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Online Katalog